• Din varukorg är tom

Fazer

AMERIKANSKA LINSER - 2,4 kg

453.33kr

188.89kr /kg

Dumle Lakrits lösvikt 3kg

519.57kr

173.19kr /kg

Fazer Amazon Sour 2kg

216.73kr

108.37kr /kg

Fazer Blå Mjölkchoklad

614.21kr

204.74kr /kg

Fazer Remix Duo

207.26kr

109.08kr /kg

Fazer Remix Movies 2,2kg

207.26kr

94.21kr /kg

Fazer Skolekridt 2kg

207.26kr

103.63kr /kg

Fazer Tutti Frutti 2,2kg

207.26kr

94.21kr /kg

Geisha 3kg

614.21kr

204.74kr /kg

LIKÖRKONFEKT LÖSVIKT - 3 kg

519.57kr

173.19kr /kg

Palle Kuling Fruktpengar 2kg

197.80kr

98.90kr /kg

Remix Syrliga Tungor 2.2

207.26kr

94.21kr /kg

Tutti Frutti Original Lösvikt 2,2kg

Bäst före: 261003


99.00kr 207.00kr

45.00kr /kg

Tutti Frutti Passion - 2,2 kg

207.26kr

94.21kr /kg

Tutti Frutti Rings 1,7kg

169.41kr

99.65kr /kg

Tutti Frutti Rings Sour Lösvikt 1,7kg

Bäst före: 260319


79.00kr

46.47kr /kg

Tutti Frutti Sour 2kg

188.33kr

94.17kr /kg

Tutti Frutti Sour Lösvikt 2kg

Bäst före: 261007


99.00kr 189.00kr

49.50kr /kg

Tutti Frutti Syrlig Melon 2,1kg

207.26kr

98.70kr /kg

Tyrkisk Peber 2,2kg

254.58kr

115.72kr /kg

Tyrkisk Peber Hot Rings 1.7kg

188.33kr

110.78kr /kg

Trustpilot